خانه » واحدهای شهرستانی » نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت واحد چابهار » محفل انس با قرآن بمناسبت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در مدرسه علمیه مجددیه نعیمیه عورکی شهرستان چابهار

محفل انس با قرآن بمناسبت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در مدرسه علمیه مجددیه نعیمیه عورکی شهرستان چابهار

بمناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران محفل انس با قرآن در مدرسه دینی مجددیه نعیمیه عورکی شهرستان چابهار برگزار گردید .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان سیستان و بلوچستان ، در این مراسم مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت واحد چابهار گفت : خداوند انسان را اشرف مخلوقات قرار داده و انسانها را آزاد آفرید و دعوت به یکتا پرستی کرده است ، اما شیطان فریب خورده و در اثر تکبر و خود خواهی راه اغواگری انسانها را پیش گرفت . در طول تاریخ همیشه شیاطین وجود داشتند مثل فرعون و نمرود و امروز هم شیاطینی مثل سردمداران یهود وجود دارند .

وی در ادامه افزود : مسلمانان با تاسی از سیره پیامبر (ص) از شیطان متنفر و بیزار هستند ، چون ما مسلمانان مطیع دستورات و اوامر الهی هستیم ، در ایران قبل از انقلاب شیطان صفت حکومت می کردند اما مردی از تبار پیامبر(ص) بنام امام خمینی (ره) آمد و مطیع وفرمانبر دستورات الهی بود و گفتند شاه باید از ایران برود ، چون شان مردم ایران این نیست که حاکمش شیطان صفت باشد  و الان نیز باعث تاسف است که حاکمان برخی کشورهای مسلمان عربی با شیطان زمان رئیس جمهوری آمریکا رقص چوب  انجام می دهند .

در پایان این مراسم ، پنج نفر از قاریان از سوی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت واحد چابهار مورد تجلیل قرار گرفته و هدایای به این قاریان اهداء گردید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Watch Dragon ball super