خانه » اخبار نهاد » دیدار معاونین و مدیران نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت با سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان

دیدار معاونین و مدیران نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت با سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان

دیدار معاونین و مدیران نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان سیستان و بلوچستان با سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان و واحد زاهدان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان سیستان و بلوچستان ، رضا مرعشی معاون اجرایی نهاد بهمراه آقایان زرگر ، طباطبایی ، شهرکی و میر با دکتر سلطانعلی میر سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان دیدار نمودند.

در این دیدار که به مناسبت انتصاب ایشان به سرپرستی دانشگاه آزاد اسلامی استان صورت گرفت ، ضمن تقدیر از زحمات دکتر کمالیان ریاست سابق دانشگاه آزاد اسلامی بر ادامه همکاری و تعامل سازنده بین نهاد و دانشگاه آزاد اسلامی تاکید شد .

سلطانعلی میر نیز ضمن تشکر از حضور معاونین و مدیران نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان ، گزارشی از اهداف و برنامه های خود را در دانشگاه ارائه و ابراز امیدواری نمود ، همانند سالهای گذشته همکاری میان دانشگاه و نهاد ادامه یابد .

 در تاریخ  ۹۶/۱۰/۲۰ دکتر فرهاد رهبر ریاست دانشگاه آزاد اسلامی طی حکمی دکتر سلطانعلی میر را به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی سیستان وبلوچستان و واحد زاهدان معرفی و منصوب کرد.

در بخشی از حکم وی آمده است: با توجه به مراتب تعهد و سوابق اجرایی ارزنده جناب‌عالی، به موجب این حکم به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان وبلوچستان و واحد زاهدان منصوب می‌شوید. امید است با رعایت تقوای الهی و بهره‌گیری از توانمندی‌های سرمایه‌های انسانی دانشگاه، تمامی توان و کوشش خود را مصروف حفظ مصالح دانشگاه نمایید.

دکتر امین‌رضا کمالیان پیش از این ریاست دانشگاه آزاد اسلامی سیستان وبلوچستان را بر عهده داشت.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Watch Dragon ball super