خانه » معاونت اجتماعی » مدیریت قبایل و طوایف » بیانیه طایفه ریگی در محکومیت فتنه چند روز اخیر دشمنان زخم خورده انقلاب اسلامی

بیانیه طایفه ریگی در محکومیت فتنه چند روز اخیر دشمنان زخم خورده انقلاب اسلامی

طایفه ریگی : تا پای جان در جهت حفظ آرمانهای انقلاب و لبیک به اوامر مقام معظم رهبری در صحنه خواهد بود .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان سیستان و بلوچستان ، در پی اقدامات اخیر فتنه گران و فریب خوردگان ، طایفه ریگی در محکومیت فتنه اخیر دشمنان زخم خورده انقلاب اسلامی بیانیه ی صادر نمودند .

متن کامل بیانیه طایفه ریگی به شرح ذیل اعلام می گردد .

بسم الله الرحمن الرحیم

وَاتَّقوا فِتنَهً لا تُصیبَنَّ الَّذینَ ظَلَموا مِنکُم خاصَّهً ۖ وَاعلَموا أَنَّ اللَّهَ شَدیدُ العِقابِ﴿۲۵﴾

بیانیه طایفه ریگی در محکومیت فتنه اخیر ، در چند روز اخیر دشمنان زخم خورده انقلاب اسلامی با سوء استفاده از مطالبات به حق مردم که توجه به آن همواره مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی بوده است دست به اغتشاش و ایجاد ناامنی در بعضی نقاط استان و کشور زدند .

این اقدام که با هماهنگی رسانه های مجازی همکار با سرویس های اطلاعاتی آمریکا و اسرائیل انجام شده موجب آزردگی خاطر عموم شهروندان جمهوری اسلامی از جمله طایفه مرزدار ریگی گردید .

اکنون زمان آن رسیده که مردم با حضور خود در صحنه و جدا کردن حساب خود از فتنه گران و اعلام مطالبات خود از مجاری قانونی ، بار دیگر طومار فتنه ای جدید را در هم بپیچند تا مبادا خدشه ای به وحدت ، همدلی و امنیت این سرویس وارد شود .

ما به خوبی واقفیم که اساساً برنامه ریزان این فتنه ها همان کسانی هستند که با ابزارهای مختلف خود مشکلات اقتصادی را برای مردم به وجود آورده اند و اثبات کرده اند که هیچ گاه خیرخواه هیچ ملتی نبوده اند . لذا طایفه ریگی به مانند سایر مردم فهیم ایران این تحرکات منافقانه را به شدت محکوم و اعلام میدارد که تا پای جان در جهت حفظ آرمانهای انقلاب و لبیک به اوامر مقام معظم رهبری در صحنه خواهند بود .

                                                                                             بشیر احمد ریگی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Watch Dragon ball super