خانه » معاونت نهادهای دینی » مدیریت مدارس علوم دینی » سومین گردهمایی اساتید و طلاب حوزه های علمیه خواهر اهل سنت در شهرستان نیکشهر

سومین گردهمایی اساتید و طلاب حوزه های علمیه خواهر اهل سنت در شهرستان نیکشهر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان سیستان و بلوچستان ، در یوم الله ۹ دیماه سومین گردهمایی سالانه اساتید و طلاب با موضوع بصیرت و میثاق امت با ولایت در شهر نیکشهر با حضور ۵۰۰ نفر از اساتید و طلاب حوزه های علمیه خواهر اهل سنت شهرستان نیکشهر و توابع و مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان فوق در حوزه علمیه دارالبنات عایشه صدیقه برگزار شد .

در این گردهمایی سرکار خانم دکتر معصومه ظهیری مدیر کل امور بانوان استانداری استان قم و خانم حمیرا ریگی فرماندار قصرقند سخنرانی نمودند .

دکتر ظهیری : پیامبر آمد دلها را به هم نزدیک کند تا در سایه سار این وحدت و نزدیکی قلوب ما بتوانیم به آن اهداف عالیه انسان برسیم بصیرت یعنی سیره عملی داشتن

خانم ریگی فرماندار قصرقند : بصیرت به معنای آگاهی ، دانایی ، شناخت عمیق که به انسان توانایی درک حقایق و پشت پرده حوادث را داده تا از بحران ها و فتنه ها به سلامت عبور نمود .

شهرستان نیکشهر در فاصله ۱۴۰ کیلومتری شهر چابهار قرار گرفته ، همچنین این شهرستان در فاصله ۵۱۰ کبلومتری  مرکز استان سیستان و بلوچستان شهر زاهدان واقع گردیده است .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Watch Dragon ball super