خانه » اخبار استان » آیت الله سلیمانی : امروزه با قدرتی که ایران از آن برخوردار است با اقتدار در مقابل دشمنان ایستادگی خواهد کرد

آیت الله سلیمانی : امروزه با قدرتی که ایران از آن برخوردار است با اقتدار در مقابل دشمنان ایستادگی خواهد کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان سیستان و بلوچستان ، حضرت آیت الله عباسعلی سلیمانی در خطبه های نمازجمعه این هفته زاهدان اظهار داشت: عربستان سعودی در هزار روز حمله به مردم بیگناه یمن نه تنها بهره ای نبرده است بلکه باعث قوی تر شدن انصارالله یمن شده که حمله موشکی به کاخ یمانه مقر اصلی پادشاه سعودی از نشانه های قوی شدن نیروهای مردمی یمن می باشد.
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری افزود: در این میان ترامپ که در زمان تبلیغات ریاست جمهوری خود به رژیم صهیونیستی وعده داده بود که برجام را نقض خواهد کرد موشک پرتاب شده از یمن به عربستان را به ایران اسلامی نسبت داد تا به این بهانه بتواند برجام را نقض کرده و در نتیجه به وعده های تبلیغاتی و انتخاباتی خود عملی نماید.
امام جمعه زاهدان ادامه داد: آمریکا برای بدبین کردن افکار عمومی نسبت به جمهوری اسلامی ایران تلاش می کند که این موشک را ایرانی معرفی کند.
نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان های سیستان و بلوچستان و کرمان اظهار داشت: در صورت نقض برجام از سوی آمریکا ایران اسلامی آمادگی کامل برای ایستادگی در مقابل دشمنان را خواهد داشت و به هیچ عنوان در برابر قدرت های استکباری تسلیم نخواهد شد.
آیت الله سلیمانی گفت: در اوایل جنگ تحمیلی که ایران اسلامی در تحریم کامل بود نیروهای مسلح و مردمی به شایستگی توانستند از کشور محافظت کنند و امروزه با قدرتی که ایران از آن برخوردار است با اقتدار در مقابل دشمنان ایستادگی خواهد کرد.
عضو خبرگان رهبری با اشاره به سالروز ولادت امام حسن عسکری (ع) اظهار داشت: با وجود اینکه امام حسن عسکری(ع) از انظار مردم دور بودند اما در فعالیت علمی آن حضرت نسبت به امامان دیگر کمبودی مشاهده نمی شود.
نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استانهای سیستان و بلوچستان و کرمان ادامه داد: با وجود همه فشارهایی که بر روی امام حسن عسکری(ع) وارد می شد اما کوشش های علمی آن حضرت بی نظیر بود.
امام جمعه زاهدان افزود: امام حسن عسکری (ع) کتابی به منظور معرفی عظمت و منزلت قرآن کریم و تناقضات قرآن گردآوری کردند که این امر نشانه علم و معرفت ایشان نسبت به این کتاب الهی است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Watch Dragon ball super