خانه » نماز جمعه ،مصاحبه » خطبه های نماز جمعه شهرستان میرجاوه استان سیستان و بلوچستان

خطبه های نماز جمعه شهرستان میرجاوه استان سیستان و بلوچستان

خطبه های نماز جمعه مولوی ریگیانپور امام جمعه مسجد جامع شهرستان میرجاوه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان سیستان و بلوچستان : مولوی ریگیانپور در خطبه های نماز جمعه شهرستان میرجاوه گفت : بعد از شکل گرفتن انقلاب و نظام اسلامی خیلی ها در تلاش بودند ، که ملت را از امام خمینی (ره) جدا نمایند ، مانند گروه منافقین خلق ، آنها در ابتدای انقلاب چه جنایت ها و ترور هایی انجام دادند اما نتوانستند ، و در تمام برنامه ها و نقشه های شوم خود ناکام ماندند ،

مولوی ریگیانپور در ادامه افزود : در فتنه سال ۸۸ خیلی ها در داخل کشور به دستور استکبار ، در داخل کشور تلاش کردند که در کشور جمهوری اسلامی ، هرج و مرج ، تفرقه و فتنه در صفوف مردم شریف ایران ایجاد نمایند ، خوشبختانه با هوشیاری حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب ، و بصیرت مردم کشور عزیزمان در روز نهم دیماه به خیابان آمدند و نقشه های استکبار و فتنه گران داخلی را نقش بر آب کردند . و حماسه ای ماندگار در تاریخ ثبت نمودند .

شهر میرجاوه مرکز شهرستان میرجاوه ، و در فاصله ۸۹ کیلومتری شهر زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان واقع گردیده است . شهر مرزی میرجاوه از شرق با کشور پاکستان و از غرب به شهرستان خاش هم مرز می باشد . 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Watch Dragon ball super